Jaunumi

2020.08.31 19:34

TIEK PĀRCELTA 30.PASAULES ZIEMAS UNIVERSIĀDE

Foto:  no FISU Arhīviem

  Lucernas 2021.gada 30. Pasaules Ziemas Universiāde tiek pārcelta no iepriekš plānotajiem datumiem (2021. gada 21. līdz 31. janvāris) uz nenoteiktu laiku.

Globālās COVID-19 pandēmijas dēļ Starptautiskā Universitāšu sporta federācija (FISU) kopā ar Organizācijas komiteju un Šveices Universitāšu sporta federāciju, izvērtējot situāciju pasaulē, nolēma atlikt Ziemas Universiādi.

Iespējamais vēlākais datums tiks apspriests nākamo divu mēnešu laikā, konsultējoties ar visām iesaistītajām pusēm, ieskaitot starptautiskās ziemas sporta federācijas.

 

"Ziemas universiāde ir pasaules sporta notikums. Papildus sporta sacensībām mums ārkārtīgi svarīga ir apmaiņa starp delegācijām kā elements, kas apvieno cilvēkus," sacīja FISU prezidents Oļegs Maticins.
 
"Ieceļošanas ierobežojumi, kā arī piesardzības pasākumu īstenošana būtu padarījusi šo apmaiņu neiespējamu," viņš paskaidroja. "Mums ir ļoti žēl par šo lēmumu, bet mēs esam pārliecināti, ka tas ir vienīgais pareizais lēmums pašreizējā situācijā. Mēs gribētu pateikties Organizācijas komitejai un Nacionālajām universitāšu sporta federācijām par apņemšanos pēdējās nedēļās un mēnešos. ”

"Ziemas Universiāde ir pasaules sporta notikums. Papildus sporta sacensībām mums ir ārkārtīgi svarīga ciešā saikne starp delegācijām, kas apvieno cilvēkus no visas pasaules," sacīja FISU prezidents Oļegs Maticins. 

"Ieceļošanas ierobežojumi, kā arī piesardzības pasākumu īstenošana būtu padarījusi šo apmaiņu neiespējamu," viņš paskaidroja. "Mums ir ļoti žēl par šo lēmumu, bet mēs esam pārliecināti, ka tas ir vienīgais pareizais lēmums pašreizējā situācijā. Mēs gribētu pateikties Organizācijas komitejai un Nacionālajām Universitāšu sporta federācijām par uzticēšanos pēdējās nedēļās un mēnešos. ”

 

Sīkāka informācija pieejama ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
Starptautiskā Universitāšu sporta federācija 

« Atpakaļ