Jaunumi

2020.06.22 20:52

EUSA BIEDRU ONLINE TIKŠANĀS

Ceturtdien, 2020. gada 18. jūnijā, notika tiešsaistes tikšanās ar Nacionālo universitāšu sporta asociāciju ģenerālsekretāriem, kas veido dalību EUSA.
Sanāksmes, kas piesaistīja dalībniekus no 20 valstīm, mērķis bija iepazīstināt ar jaunumiem par darbībām EUSA un tās dalībvalstu federācijās, kā arī diskutēt par COVID-19 ietekmi uz universitāšu sportu Eiropā un pasaulē.
Vispirms dalībniekus sagaidīja EUSA prezidents Adam Adamss un EUSA ģenerālsekretārs Matjaz Pecovnik.
Pēc tam Pecovnik kungs iepazīstināja ar EUSA darbībām kopš koronavīrusa uzliesmojuma sākuma, koncentrējoties uz Eiropas Universitāšu spēlēm Belgradā un gaidāmo sporta un izglītojošo pasākumu organizēšanu.
Tika ziņots arī par secinājumiem no pēdējām divām EUSA Izpildkomitejas sanāksmēm, par COVID-19 finansiālo ietekmi uz EUSA darbībām un darba organizēšanu EUSA galvenajā mītnē pandēmijas laikā, kā arī ar informāciju no nesenajām sanāksmēm starp FISU un Kontinentālo universitāti. Sporta federācijas.
Pēc tam EUSA biedru federāciju pārstāvji iepazīstināja ar situāciju savās valstīs, koncentrējoties uz savu nacionālo universitāšu sporta asociāciju darbību, nacionālo universitāšu čempionātu rīkošanu un dalību nākamā gada piektajā Eiropas universitāšu spēļu izdevumā Belgradā, Serbijā.
Rezultatīvā sanāksme beidzās ar vienošanos drīzumā satikties tiešsaistē.

Ceturtdien, 2020. gada 18. jūnijā, notika online tikšanās ar Nacionālo Universitāšu sporta federāciju ģenerālsekretāriem un prezidentiem, kuri ir Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) biedri.

Sanāksmē piedalījās dalībnieki no 20 valstīm, tai skaitā arī Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente Agita Ābele un izpilddirektore Kitija Seņkāne.

Tikšanās mērķis bija iepazīstināt ar jaunumiem par darbībām EUSA un situāciju katrā dalībvalstu federācijā, kā arī diskutēt par COVID-19 ietekmi uz universitāšu sportu Eiropā un pasaulē.

Vispirms dalībniekus uzrunāja EUSA prezidents Adam Adamss un EUSA ģenerālsekretārs Matjaz Pecovnik.


Pēc tam Pecovniks iepazīstināja ar EUSA darbībām kopš koronavīrusa uzliesmojuma sākuma, koncentrējoties uz Eiropas Universitāšu spēlēm Belgradā un gaidāmo sporta un izglītojošo pasākumu organizēšanu.
Tika ziņots arī par secinājumiem no pēdējām divām EUSA Izpildkomitejas sanāksmēm, par COVID-19 finansiālo ietekmi uz EUSA darbībām un darba organizēšanu EUSA galvenajā mītnē pandēmijas laikā. 


Pēc aktuālāko jaunumu paziņošanas EUSA biedru federāciju pārstāvji iepazīstināja ar situāciju savās valstīs, koncentrējoties uz savu nacionālo universitāšu sporta federāciju darbību, nacionālo universitāšu čempionātu rīkošanu un dalību nākamā gada Eiropas universitāšu spēlēs Belgradā, Serbijā.


Sanāksme tika noslēgta ar vienošanos drīzumā atkal izveidot EUSA biedru online tikšanos.

 

Informāciju sagatavoja LASS Izpilddirektore Kitija Seņkāne, 
www.studentusports.lv

« Atpakaļ