Jaunumi

2020.05.08 15:44

SESTDIEN, 23.MAIJĀ, NORISINĀSINĀSIES LATVIJAS UNIVERSITĀTES OPEN ONLINE PUSMARATONS, KURĀ VARĒS PIEDALĪTIES JEBKURŠ INTERESENTS

Visi šī gada pavasara un vasaras sākuma sporta pasākumi, tai skaitā Liepājas pusmaratons, Rīgas maratons un citi, ir atcelti, tādēļ visiem, kas speciāli trenējušies uz šiem pasākumiem, nav iespēja parādīt, cik laba sportiskā forma pa ziemas mēnešiem ir iegūta. Šī iemesla dēļ Latvijas Universitātes Sporta centrs 23. maijā rīko Open Online pusmaratonu, kurā varēs piedalīties jebkurš interesents kādā no piedāvātajām distancēm (10 km vai pusmaratons).

Dalība sacensībās ir bez maksas. Reģistrēties sacensībām iespējams elektroniski, laika posmā no 2020. gada 6. maija līdz 22. maija plkst. 17.00, aizpildot pieteikuma anketu.

Rezultāti abās distances tiks apkopoti Endomondo aplikācijā, bet pusmaratona distances dalībnieku rezultāti tiks piefiksēti arī tiešsaistē ar “LocaToWeb” aplikāciju, kas atļaus sacensību organizatoriem un arī līdzjutējiem sekot līdzi pusmaratona dalībnieku rezultātiem tiešsaistē. Līdzjutēji to varēs darīt LU Open online pusmaratona lapā, kur tiešsaistē visu sacensību laiku tiks pārraidīta rezultātu tabula.

Katrā distancē sievietes un vīrieši tiks vērtēti atsevišķi. Katrā distancē tiks apbalvotas gan vīriešu, gan sieviešu grupu 1.-3. vietu ieguvēji ar medaļām un balvām no sacensību atbalstītājiem (mājsaimniecības preču ražotājs “Leifheit”, sporta apģērbu un inventāra veikals “Nike”, sporta apģērbu un inventāra veikals “Sportland”, Ēdināšanas uzņēmums “Dagi”, solāriju studija “Adrenaline tan” un sporta un aktīvās atpūtas inventāra noma Dzintaru mežaparkā “Dzin Fit”).

Katram dalībniekam pēcpasākuma uz e-pastu tiks nosūtītsspeciāli izstrādāts LU Online open pusmaratona diploms ar viņa vārdu, uzvārdu, vietu grupā un rezultātu.

Neskaidrību jautājumā visus jautājumus var rakstīt LU Open online pusmararatona galvenajam tiesnesim uz e-pastu kalvis.kazaks@lu.lv

Nolikums 


Informāciju sagatavoja Latvijas Universitāte

« Atpakaļ