Jaunumi

2020.02.04 09:10

LATVIJAS OLIMPISKĀS AKADĒMIJAS ESEJU KONKURSS

Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) izsludina eseju konkursu ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 35 gadiem, kurš brīvi komunicē latviešu un angļu (vai franču) valodā. Konkursa esejas tēma - Ceļavārdi Latvijas sportistam/sportistiem, dodoties uz XXXII Olimpiādes spēlēm Tokijā.

Eseja kopā ar CV un  sertifikātu, kas apliecina angļu vai franču valodas prasmi LOA jāiesniedz līdz šī gada 24.februārim. Darbi jāiesūta uz e-pastu: loa@lspa.lv.

Eseju konkursa nolikums pieejams ŠEIT

Konkursa uzvarētājam tiek dota iespēja piedalīties Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 60. Starptautiskajā Jauniešu sesijā no 2020. gada 23. maija līdz 3. jūnijam Olimpijā, Grieķijā (visi izdevumi tiek apmaksāti).

Pirmo trīs vietu laureātiem tiek dota iespēja apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē. Par ceļojuma datumiem ar laureātiem sazināsies Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres birojs. Visi konkursa dalībnieki saņem LOA balvas - suvenīrus.

Konkursa mērķis ir veicināt, popularizēt un atbalstīt Latvijas iedzīvotāju, jo īpaši, - jaunatnes, zināšanas, izpratni un interesi par olimpisko kustību Latvijā un pasaulē, sasniegumiem sportā.

Konsultācijas un papildus informācija:  LOA izpilddirektore Antra GULBE: tel. 28365959, e-pasts: loa@lspa.lv

Informācijas avots:
Latvijas Olimpiskā akadēmija

« Atpakaļ