Jaunumi

2019.12.17 09:37

30.LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ GALDA TENISĀ PĀRLIECINOŠU UZVARU GŪST RTU KOMANDAS

No 14. līdz 15.decembrim norisinājās Latvijas XXX Universiādes sacensības galda tenisā. Šogad uzvaru vīriešu un sieviešu konkurencē izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komandas.

Vīriešu konkurencē, vienspēlēs par uzvarētāju kļuva Eduards Spāģis (RTU), 2.vietu ieguva Aleksandrs Maskaļonoks (RTU), savukārt 3.vietu izcīnīja Rūdolfs Bergmanis ( Rīgas Ekonomikas augstskola).

Savukārt vīriešu dubultspēlēs 1.vieta - E.Spāģis – A.Maskaļonoks (RTU), 2.vieta - N.Otto – C.Braenzel (Latvijas Universitāte), 3.vieta - P.Petrēvics – M.Paegle – (Latvijas Lauksaimniecības universitāte).

Sieviešu konkurencē, vienspēlēs par uzvarētāju kļuva Viktorija Majorova (RTU), 2.vietu ieguva Ilva Baltute (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija),  3.vietā ierindojās Liāna Zeltiņa (RTU).

Savukārt dubultspēles, godalgotās vietas: 1.vieta V.Majorova – L.Zeltiņa (RTU), 2.vieta R.Galsone – J.Steļmačenoka (LU), 3.vieta A.Markova – K.Berežkova (RTU).

Komandu konkurencē sievietēm :

1. vieta – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU)
  2. vieta – Latvijas Universitāte (LU)
  3. vieta – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA)
  4. vieta – Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU)
  5. vieta - Rīgas Ekonomikas augstskola (REA)
  6. vieta – Daugavpils Universitāte (DU)

Komandu konkurencē vīriešiem :

3. vieta – Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU)
  4. vieta – Daugavpils Universitāte (DU)
  5. vieta – Rīgas Ekonomikas augstskola (REA)
  6. vieta – Transporta un Sakaru Institūts (TSI)

Rezultāti pieejami ŠEIT

Sacensību galvenais tiesnesis Genādijs Kartuzovs saka lielu paldies to augstskolu studentiem, kuras piedalījās Latvijas XXX Universiādes sacensības galda tenisā!