Jaunumi

2019.11.26 09:08

30.LATVIJAS UNIVERSIĀDES ĀTRĀKIE PELDĒTĀJI - LSPA STUDENTES UN RTU STUDENTI

LLU Sporta nama peldbaseinā (Raiņa ielā 1) divu dienu garumā, piektdien (22.11.)  un sestdien (23.11.), norisinājās Latvijas 30.Universiādes peldēšanas sacensības.

Sieviešu konkurencē piedalījās 6 augstskolas, starp kurām labāko sniegumu uzrādīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes, savukārt vīriešu konkurencē piedalījās 7 augstskolas, kur čempiona godu šogad izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.

Pirmajā sacensību dienā gan sievietes, gan vīrieši startēja sekojošās disciplīnās: 50 m brīvais stils, 50 m brass, 100 m tauriņstils, 100 m uz muguras, 100 m komplekss un 4 x 50 m br/st stafete. Sacensību otrajā dienā: 50 m tauriņstils, 50 m uz muguras, 100 m br/st, 100 m brass un 4 x 50 m komb. stafete. Savukārt otrajā sacensību dienā: 50 m tauriņstils, 50 m uz muguras, 100 m brīvais stils, 100 m brass, 4 x 50 m kombinētā stafete.

KOPVĒRTĒJUMĀ:

Sieviešu konkurencē, uz augstākā goda pjedestāla kāpa studentes no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA). 2.vietu izcīnīja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentes, savukārt Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) peldētājas izcīnīja 3.vietu.

Vīriešu konurencē uzvaru izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) peldētāji. 2.vieta Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentiem, savukārt 3.vieta – Latvijas Jūras akadēmijas  (LJA) studentiem.

SIEVIETES                                                               VĪRIEŠI

1. LSPA       7907 p.                                  1. RTU        9940 p.

2. RSU        7205 p.                                  2. LLU        9643 p.

3. LLU        4141 p.                                  3. LJA         8559 p.

4. LU         4033 p.                                  4. RSU        6894 p.

5. RTU        1775 p.                                  5. DU          4470 p.

6. LJA         1645 p.                                  6. TSI         3856 p.

7. LU         3502 p.

Individuālos un stafešu rezultātus skatīt: ŠEIT

Sacensības organizēja Latvijas Lauksaimniecības Universitāte un Latvijas Augstskolu sporta savienība.