Jaunumi

2019.10.29 14:12

5.LATVIJAS ATKLĀTAJĀ ČEMPIONĀTĀ ZOLĪTĒ STUDENTIEM UZVARU GŪST RTU STUDENTI

Latvijas Studentu Čempionāts Zolītē norisinājās 26.10.2019. Rīgas Tehniskās universitātes telpās. Pirms čempionāta tā dalībniekus un viesus ar pārsteidzošu priekšnesumu iepriecināja iluzionists Artjoms Koks. Pēc tam ar svinīgo uzrunu to atklāja Rīgas Tehniskās universitātes Studiju departamenta direktore Ilzes Birznieces kundze, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta Kultūras un sporta nodaļas vadītājs Pāvels Mironova kungs, kā arī čempionāta galvenais tiesnesis – Latvijas zolītes federācijas Jauniešu nodaļas vadītājs Martiņš Plēsums.

5.Latvijas atklātajā čempionātā zolītē studentiem piedalījās 22 studenti, tostarp viens doktorantūras studentun divi maģistrantūras studenti, kā arī divas dāmas. Kopumā čempionāts norisinājās vienu dienu, 5 kārtās jeb posmos un ar 24 partijām kārtāStudenti apņēmīgi spēlēja zolīti no 11:00-17:00 un izspēlēja 672 partijas, cīnoties par šī gada čempiona titulu, kā arī par lielisko un dāsno atbalstītāju sarūpēto balvu fondu.

Čempionāta godalgotās vietas izcīnīja:

1.vieta – Artis Skujiņš (Rīgas Tehniskā universitāte);

 2.vieta – Ingus Konovalovs (Rīgas Tehniskā universitāte);

 3.vieta – Otto Jānis Jansons (Rīgas Tehniskā universitāte).

2018.gada čempionam Arnoldam Japiņam (RTU) šoreiz „veicās mīlestībā”.

Tika pārstāvētas 6 Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte - 14 studenti, Nacionālā Aizsardzības akadēmija -  3 studenti, Rīgas Stradiņa universitāte - 2 studenti, Latvijas Universitāte - 1 students, Rīgas Juridiskā augstskola - 1students un Vidzemes augstskola - 1 students. 
Īpašās nominācijas:

 – “Zoles magnēts” – izcīnīja Ģirts Malakovksis (Rīgas Tehniskā universitāte) ar 7 uzvarētām zolēm (Ģirts 2018.gadā izcīnīja 3.vietu). Pavisam čempionāta laikā tika pieteiktas 60 zoles partijas un 39 gadījumos tās tika izspēlētas lielajam uzvarot, savukārt 35% gadījumu jeb 21 reizē – zaudējot;

– “Šerpākā zoles dāma” – izcīnīja Krista Gospodarova (Nacionālā Aizsardzības akadēmijaizcīnot augstāko rezultātu dāmu konkurencē – 10.vieta.

FOTO atskats pieejams ŠEIT

Visus rezultātus skatīt ŠEIT

Liels paldies čempionāta rīkotājiem: Latvijas zolītes federācijai, Latvijas Augstskolu sporta savienībai,  Zolmaniem.lv, RTU SP.

Par pilniem vēderiem parūpējās MOTO PICA – Pica ar piegādi pa Rīgu, Jūrmalu. Maģiskus brīžus sagādāja iluzionists – ARTJOMS KOKS.

Pateicoties atsaucīgiem un dāsniem atbalstītājiem čempionātam bija kārtīgs balvu fonds, kā arī daudz veicināšanas un pārsteiguma nomināciju balvas - LIELS PALDIES JUMS: BITE – Draudzīgais sakaru operators, JERSIKAS CHIPS – Paši mutē lien!, Latvijas Operetes fonds, BRAIN GAMES – Galda spēles, Draugiem.lv, Green Around – Gaisa atsvaidzinātāji, Paulig Coffee Latvia – kvalitāte no pupiņa līdz tasītei, RŪDĪŠANĀS SKOLA – #UZDROSINIES, RIMPEKS – Kancelejas un biroja preces, BARLEY BROS – VISS PAVISAM dabīgi, Bowlero – Atpūtas un izklaides centrs, STARPTAUTISKAIS FORUMU KONSORCIJS, Dan Sukker, Valmieras tipogrāfija Lapa, Ziemeļlatvija.lv – Par aktuālo Vidzemes Ziemeļos!, MacMaster – Atjaunoti Apple produkti & serviss. 

 

Informāciju sagatavoja, 

Latvijas zolītes federācija

« Atpakaļ