Jaunumi

2019.10.01 17:16

30.LATVIJAS UNIVERSIĀDE TIEK ATKLĀTA AR BASKETBOLA SACENSĪBĀM , KURĀS UZVARU IZCĪNA RSU STUDENTI UN STUDENTES

Foto: Juris Bērziņš - Soms

 

No 28.- 29.Septembrim, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas sporta zālē, norisinājās Latvijas 30.Universiādes basketbola sacensības.

 

Uzvaru gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē svinēja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti un studentes.

 

Vīriešu konkurencē spēkiem mērojās 4 Latvijas augstskolas -  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) un Latvijas Universitāte (LU). 

Labāko sniegumu turnīrā demonstrēja RSU studenti, kuri uzvarēja visas spēles. 2.vietā ierindojās LSPA studentu basketbola komanda, kura piekāpās tikai turnīra uzvarētājiem. 3.vietā ierindojās RTU studenti basketbola komanda, bet 4.vietā - LU studenti. 

 

Sieviešu konkurencē spēkiem mērojās 3 augstskolas - LSPA, RTU un RSU. Tieši tāpat kā RSU vīriešu basketbola komanda, arī RSU studentes pārliecinoši uzvarēja visas spēles. 2.vietā ierindojās RTU basketbola komandas studentes un 3.vietā - LSPA studentes.

 

 Foto: Juris Bērziņš - Soms

 

Ar šo turnīru tika svinēta arī Starptautiskā studentu sporta diena, kas visā pasaulēs tiek atzīmēta 20.septembrī un svinēta visa mēneša garumā.

Šo svinību ietvaros un atzīmējot Latvijas 30. Universiādes atklāšanu, turnīra uzvarētājkomandas  katrs dalībnieks saņēma arī mazu balviņu no LASS. 

Tāpat arī uzvarētājkomandas saņēma dāvanu karti 25,00 EUR vērtībā no pasākuma atbalstītāja - sporta uztura veikala “Gigants’’. 

 

Turnīra pilnie rezultāti pieejami ŠEIT

 

LASS saka lielu paldies arī turnīra organizatorei Dacei Rimbeniecei!

 

Latvijas 30.Universiādē visā 2019./2020. studiju gada garumā kopumā sacensības norisināsies vēl 28 dažādos sporta veidos. Studenti nāks kopā, lai cīnītos gan par individuālajām uzvarām, gan par spēcīgākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu. Vairāk informācijas www.studentusports.lv.

« Atpakaļ