Jaunumi

2019.04.11 11:10

NOSKAIDROTAS SPĒCĪGĀKĀS AUGSTSKOLU KOMANDAS TELPU FUTBOLĀ

Telpu futbola svētku ietvaros tika aizvadītas medaļu spēles Latvijas 29.Universiādes telpu futbola turnīram.  Turnīrā kopā piedalījās 15 augstskolu komandas, kas ir līdz šim lielākais komandu skaits. Turnīrs norisinājās mēneša garumā, kur tika izspēlētas grupu spēles un noskaidroti finālisti. Finālmačā Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas (ISMA) futbolisti ar 3:2 pieveica Latvijas Jūras akadēmijas (LJA) komandu.

Iepriekšējā gada čempioni - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti, dramatiskā pusfinālā tikai pēcspēles sitienu sērijā piekāpās LJA komandai. Otrā pusfinālā ISMA ar 4:1 uzveica Transporta un sakaru institūta (TSI) komandu. Trīs vārtus ISMA labā guva spēlētājs no Ukrainas.

Spēlē par 3. vietu TSI diezgan pārliecinoši pieveica LSPA vienību. Trīs vārtus 5:2 uzvarā guva Marks Petunovs, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Maksims Ņeverovskis un Viktors BaikovansFinālmačā ISMA ātri iekrāja trīs vārtu pārsvaru pār LJA. Divus vārtus guva ukrainis Jevgeņijs Prokopovs, bet 3:0 panāca Ņikita Škeņevs. Jābilst, ka mača sākumā neliela savainojuma dēļ laukumu bija spiests atstāt Latvijas nacionālās izlases un LJA komandas spēlētājs Aleksandrs Kuļešovs.

Pie negatīva rezultāta jūrnieki negrasījās padoties un otrā puslaika sākumā Aleksejs Remizovs vienus vārtus atguva. Savus otros vārtus LJA guva pamatlaika pēdējā minūtē, ar precīzu sitienu izceļoties Vitālijam Skrockim. Atlikušajās 20 sekundēs ISMA pieturēja bumbu un izcīnīja Latvijas 29.Universiādes čempionu titulu.

Sīkāk rezultātus lūdzam skatīt ŠEIT

Foto atskats no fināla cīņām pieejams ŠEIT

Foto atskats no apbalvošanas pieejams ŠEIT

Par turnīra labāko vārtsargu sacensību organizatori atzina TSI komandas spēlētāju Gļebu Suranovu. Viņa komandas biedrs Maksims Ņeverovskis ar 14 vārtu guvumiem kļuva par Universiādes labāko bombardieri. Labākā trenera balvu ieguva LSPA vadītājs Kristaps Slaidiņš, bet par labāko spēlētāju tika atzīts LJA students Pāvels Kočetkovs