Jaunumi

2019.03.12 10:38

LATVIJAS 29.UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS SVARBUMBU CELŠANĀ UZVAR LLU STUDENTI

Sestdien, 9. martā, Brīvības ielā 333, Rīgā, LSPA (lielajā vingrošanas zālē) norisinājās Latvijas 29.Universiādes sacensības svarbumbu celšanā klasiskajā divcīņā. Sacensībās kopumā piedalījās studenti no 6 Latvijas augstskolām: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Daugavpils universitātes (DU), Liepājas Universitātes (LiepU), Rīgas Tehniskās koledžas (RTK) un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK).

6 komandu vērtējumā uzvaru ar 36 punktiem izcīnīja LLU studenti un 2.vietu izcīnīja LSPA (27 punkti). Individuālajā vērtējumā čempionu titulus izcīnīja: svaru kategorijā līdz 68 kg - Deniss Koltaševs (LSPA) 40 p., līdz 73 kg - Edgars Kozuls (LSPA) 55.5 p., līdz 78 kg  - Matīss Bārdulis (LSPA) 46.5 p., līdz 85 kg - Edgars Reinholds (LSPA) 78 p., līdz 95 kg - Edgars Getmančuks (LSPA) 170 p., virs 95 kg - Dāvis Grīns (LLU) 97 p.

Komandu vadītāji un virzošais spēks bija profesors Leonīds Čupriks ar smagatlētikas katedras studentiem, kā arī nopelniem bagāts svarbumbu sportā - maģistrantūras students Edgars Getmančuks. Abi minētie pārstāvji organizēja sacensības, pildīja tiesnešu un sekretariāta pienākumus un demonstrēja augstu sacensību līmeni. Sacensību dienas izskaņā tika demonstrēti arī svarbumbu žonglēšanas paraugdemonstrējumi no LSPA puses, kas rosināja lielu interesi un pacēla sacensību dienas emocionālo fonu. Īpaša atsaucība šogad bija arī no LLU un DU studentiem, kas liecina par interesi pret sporta veidu.

Sīkāk rezultātus lūdzam skatīt ŠEIT

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar LSPA un biedrību „Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija”.

Informāciju sagatavoja:
LSPA maģistrantūras students Edgars Getmančuks

« Atpakaļ