Jaunumi

2019.02.05 13:40

ESEJU KONKURSS JAUNIEŠIEM

Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) izsludina eseju konkursu ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 35 gadiem, kurš brīvi komunicē latviešu un angļu (vai franču) valodā.  Konkursa esejas tēma - Spilgtākā personība (sportists, treneris, sporta skolotājs, vadītājs) vai notikums Latvijas sportā 100 gados.

Eseja kopā ar CV un  sertifikātu, kas apliecina angļu vai franču valodas prasmi LOA jāiesniedz līdz šā gada 23.februārim nosūtot to visu uz e-pastu: loa@lspa.lv.

Eseju konkursa nolikums pieejams ŠEIT

Diviem labākajiem eseju autoriem - puisim un meitenei  būs iespēja 2 nedēļas piedalīties Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 58. Starptautiskajā Jauniešu sesijā, kas no 2019.gada 1. līdz 15.jūnijam notiks Olimpijā, Grieķijā.

Konkursa mērķis ir veicināt, popularizēt un atbalstīt Latvijas iedzīvotāju, jo īpaši jaunatnes, zināšanas, izpratni un interesi par Olimpisko kustību Latvijā un pasaulē. Radīt interesi par sasniegumiem sportā, kā arī izzināt, aprakstīt, izteikt savas domas, viedokli un ieceres.

Konsultācijas un papildus informācija:  LOA izpilddirektore Antra GULBE, tālr.67543414 vai 28365959 e-pasts:  loa@lspa.lv

Informācijas avots:
Latvijas Olimpiskā akadēmija

« Atpakaļ