Jaunumi

2018.12.13 11:27

ĀTRĀKIE PELDĒTĀJI STUDENTU VIDŪ NĀK NO RSU UN LLU

LLU Sporta nama peldbaseinā (Raiņa ielā 1) divu dienu garumā, piektdien (07.12.)  un sestdien (08.12.), norisinājās Latvijas 29.Universiādes peldēšanas sacensības. Sieviešu konkurencē piedalījās 7 augstskolas, starp kurām uzvaru izcīnīja arī pagājušā gada čempiones - RSU studentes, savukārt vīriešu konkurencē piedalījās 8 augstskolas, kur čempiona godu šogad izcīnīja mājinieki - LLU peldētāji.

Pirmajā sacensību dienā sportisti startēja sekojošās disciplīnās: 50 m brīvais stils, 50 m brass, 100 m tauriņstils, 100 m uz muguras, 100 m komplekss un 4 x 50 m br/st stafete. Sacensību otrajā dienā: 50 m tauriņstils, 50 m uz muguras, 100 m br/st, 100 m brass un 4 x 50 m komb. stafete.

Kopvērtējumā sieviešu konkurencē, uz augstākā goda pjedestāla kāpa studentes no Rīgas Stradiņa universitātes (RSU). 2.vietu izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes, savukārt Latvijas Universitāte (LU) peldētājas, izcīnīja 3.vietu.

1. RSU      6845 p.
2. LSPA    6765 p.
3. LU         4015 p.
4. LLU      3807 p.
5. RTU      2250 p.
6. LJA       1590 p.

Vīriešu konurencē patīkamu pārsteigumu sagādāja mājinieki – Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) peldētāji, kas kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu. Otro vietu izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, savukārt 3.vietu LSPA studenti.