Jaunumi

2018.12.02 16:41

SEMINĀRS "TRENERU UN AUGSTU SASNIEGUMU STUDENTU SPORTA KOMPETENČU PILNVEIDE"

LATVIJAS AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBA SADARBĪBĀ AR LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJAS PADOMI UN LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJU ORGANIZĒ

2018.gada 6.decembrī

SEMINĀRU

„Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide” (8. st.)

 

Mērķauditorija: Studentu sporta jomas treneri un sportisti.

Semināra saturs un tēmas: Teorētiskās un praktiskās lekcijas – Uztura īpatnības treniņu procesā. Cigun – sportistu ikdienā. Balansa un intervāla treniņi.

Norise: Seminārs tiek organizēts Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības gatve 333, 4.stāvā, 400.telpā. Semināra sākums 2018.gada 6.decembrī plkst. 10:00 (Reģistrēšanās no 09:30 – 10:00). Dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

SEMINĀRA DARBA PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT

Pieteikšanās: Semināram lūdzam pieteikties līdz 2018.gada  3.decembrim (vietu skaits ierobežots): Latvijas Augstskolu sporta savienības biedriem un starptautiskās studentu sporta kustības dalībniekiem seminārs ir bez maksas; citiem interesentiem dalības maksa 30,00 EUR.

Pieteikties semināram iespējams zvanot telefoniski, 29365036 vai rakstot uz e-pastu  studentusports@lspa.lv. Piesakoties jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija, personas kods un e-pasts.  

Sīkāka informācija www.studentusports.lv

Uz semināru dalībniekiem jāņem līdzi sporta tērpi un sporta apavi, jo semināra programmā būs praktiskā lekcija sporta zālē. 

 

Tel.- 29365036
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece-Bullīte
E-pasts: studentusports@lspa.lv

« Atpakaļ