Jaunumi

2018.09.28 13:42

6.OKTOBRĪ TIKS NOSKAIDROTI ŠĪ STUDIJU GADA SPĒCĪGĀKIE STUDENTI PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Spēcīgākie studenti pludmales volejbola smilšu laukumos tiks noskaidroti šā gada 6.oktobrī, kad norisināsies Latvijas 29.Universiādes sacensības Pludmales volejbolā. Turnīrs norisināsies “O - SANDS” pludmales volejbola laukumos, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā - Grostonas ielā 6b. Sacensību sākums plkst. 10:00. Komandu reģistrācija no plkst. 9:30 - 9:45.

Sacensības norisināsies vīriešu un sieviešu konkurencē. Turnīrā var piedalīties visi pludmales volejbola interesenti, kuri studē kādā no Latvijas augstskolām, vai ir iepriekšējā gada absolventi. Maksimālais komandu skaits, kas var pieteikties turnīram ir 32 komandas (16 komandas vīriešiem un 16 komandas sievietēm). Turnīrs notiks pēc spēkā esošajiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem ar samazinātiem spēļu garumiem. Viena seta garums tiks noteikts, vadoties pēc pieteikušos dalībnieku skaita.

Pieteikšanās turnīram tiek organizēta līdz 01. Oktobrim. Pieteikuma anketa jāiesūta elektroniski turnīra organizatoriem uz e-pastu info@o-sands.lv. Ierodoties uz sacensībām katram sportistam līdzi jābūt derīgai studentu apliecībai vai diploma kopijai un parakstītam pieteikuma oriģinālam.

Pieteikuma anketa pieejama šeit:  https://www.studentusports.lv/235/Pieteikumi/

Sīkāka informācija un sacensību nolikums pieejams šeit: http://studentusports.lv 

Pirmo trīs vietu ieguvēji gan sievietēm, gan vīriešiem tiks apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kausu. Par pārsteiguma balvām rūpēsies turnīra atbalstītāji: Internetaptieka.lv, Isostar, Pafbet un O-Sands.

Uzzini jaunumus pirmais un seko līdzi arī Studentu sporta facebook lapai: https://www.facebook.com/LatvianUniversitySportFederation/

 Student, nestāvi malā - nāc un sportosim kopā!

Informāciju sagatavoja:
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece-Bullīte
 studentusports@lspa.lv

« Atpakaļ