Jaunumi

2018.09.18 13:07

LATVIJAS 29. UNIVERSIĀDE TIKS ATKLĀTA AR STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMU

Šogad norisināsies jau Latvijas 29. Universiādes sezona, kur Latvijas augstskolu studenti nāks kopā, lai cīnītos gan par individuālajām uzvarām, gan par spēcīgākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu. Pirmās medaļas Latvijas 29. Universiādes sezonā tiks sadalītas vienās no apmeklētākajām, gaidītākajām un aktīvākajām sacensībām studentu sportā - STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMS. Studentu basketbola trakums norisināsies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā no 22. - 23.09.2018.

Sacensības norisināsies gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Vīriešiem kopā spēkosies 5 augstskolas – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Latvijas Universitāte (LU) un Vidzemes augstskola (ViA). Savukārt sievietēm 4 augstskolas – LSPA, RTU, RSU un LU. Gan sieviešu, gan vīriešu grupā katra komanda tiksies ar katru, lai noskaidrotu kura no augstskolām šogad ir spēcīgākā basketbola laukumā.

Sacensību programma pieejama šeit: https://www.studentusports.lv/upload/29_universiade/Kalendars_2018.pdf

Ar šo turnīru tiks svinēta arī Starptautiskā studentu sporta diena, kas visā pasaulēs tiek atzīmēta 20.septembrī. Sakarā ar šīm svinībām un Latvijas 29. Universiādes atklāšanu, ikviens šī turnīra dalībnieks saņems piemiņas suvenīru no Latvijas Augstskolu sporta savienības.

Par īpašām pārsteiguma balvām turnīrā rūpēsies pasākuma atbalstītāji:  LASS, Valmieras pašvaldība, Internetaptieka.lv, Sporta Punkts.  

Kontaktpersonas saistībā ar Latvijas 29.Universiādes turnīru basketbolā:
Dace Rimbeniece, dace.rimbeniece@gmail.com, +371 26462034
Ritvars Helmšteins, ritvarshelmsteins@inbox.lv. +371 29230539

 

« Atpakaļ