Jaunumi

2018.08.14 11:34

FISU PASAULES KONFERENCE 2019

No 5. - 7.03.2019. Starptautiskā studentu sporta asociācija (FISU), 29.Pasaules ziemas Universiādes ietvaros, organizēs FISU Pasaules konferenci 2019: “Inovācija - Izglītība - Sports”.  Konference norisināsies Krievijas pilsētā Krasnojarskā. 

FISU Pasaules konference ir iespēja jaunajiem sporta pētniekiem vienuviet  apspriest  jaunas idejas, organizēt projektus un veidot sadarbības projektus sporta zinātnes jomā. 

Dalībnieki: Konferencei var pieteikties jebkurš interesents, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu. 

Tēmas: Konferences tēmas pieejamas šeit: http://conference.krsk2019.ru/eng/about_conference/index.php 

Reģistrēšanās: Lai pieteiktos dalībai konferencē, līdz 30.septembrim jāaizpilda pieteikuma lapa un organizatoriem uz e-pastu conference@krsk2019.ru  jānosūta tēmas abstrakts. 

Dalības maksa: Dalības maksa Universiādes dalībniekiem vai delegācijas pārstāvjiem ir bez maksas, pārējiem interesentiem - 70 eur.
Konferences norises laikā dalībniekiem tiks nodrošināts transports no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, kafijas pauzes, pusdienas, pieņemšanas. Par dalību konferencē katrs dalībnieks saņems sertifikātu.
Dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi nokļūšanai līdz Krasnojarskai.
 

Vairāk informācijas un noteikumus par dalību konferencē lūdzam skatīt konferences oficiālajā mājaslapā: http://conference.krsk2019.ru/eng

« Atpakaļ