Jaunumi

2018.05.22 17:54

LATVIJAS 28.UNIVERSIĀDE TIEK NOSLĒGTA AR STUDENTU SACENSĪBĀM ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ

Šā gada 18.maijā Ozolnieku novadā norisinājās pēdējās Latvijas 28.Universiādes sacensības. Studenti pēdējos medaļu komplektus sadalīja Latvijas studentu čempionātā orientēšanās sportā. Sacensības norisinājās atsevišķi vīriešu un sieviešu konkurencē. Sievietēm kopvērtējumā uzvarēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes, bet vīriešiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti.

Sacensības norisinājās atjaunotā kartē un apvidū bez reljefa. Šāda rakstura sacensībās sportistiem vajadzēja izmantot savas spējas precīzi skriet pēc virziena, kas šoreiz nebija viegls uzdevums pat Latvijas junioru izlases dalībniekiem.

Vīriešu konkurencē kopā piedalījās studenti no 4 augstskolām. Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja RTU studenti, 2.vietu Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (LNAA) studenti, 3.vietu Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studenti un 4.vietā ierindojās LSPA orientieristi.

Savukārt sieviešu konkurencē piedalījās studentes no 3 augstskolām. Uz augstākā pjedestāla kāpa LSPA studentes, 2.vietu izcīnīja RTU un 3.vietu LLU studentes.

Sīkāk rezultātus skatīt ŠEIT

Lai nākotnē palielināti dalībnieku skaitu šajās sacensībās, tiks izskatīta iespēja šīs sacensības pārcelt uz rudeni. Sekojam līdzi izmaiņām un iespējams Latvijas studenti/orientieristi tiksies jau pavisam drīz, lai atkal pārbaudītu savus spēkus Latvijas mežos.