Jaunumi

2018.05.17 15:38

SEMINĀRS "TRENERU UN AUGSTU SASNIEGUMU STUDENTU SPORTA KOMPETENČU PILNVEIDE"

LATVIJAS AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBA SADARBĪBĀ AR LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJAS PADOMI , LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJU UN LATVIJAS UNIVERSITĀTI  ORGANIZĒ

2018.gada 14.jūnijā

SEMINĀRU

„Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide” (8. st.)  

Mērķauditorija: Studentu sporta jomas treneri un sportisti.

Semināra saturs un tēmas: Lekcijas un interaktīvās nodarbības -  Balsta un kustību aparāta funkcionālā anatomija. Savainojumu novēršana un kustību kvalitātes monitorēšana. Psiholoģiskās prasmes miega traucējumu pārvarēšanai pirms sacensībām.

Norise: Seminārs tiek organizēts Latvijas Universitātē - Medicīnas fakultātes Anatomijas un histoloģijas katedrā (O.Vācieša iela 4). Semināra sākums 2018.gada 14.jūnijā plkst. 10:00 (Reģistrēšanās no plkst. 9:30 - 10:00).

Dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.

SEMINĀRA DARBA PROGRAMMA PIEEJAMA ŠEIT

Pieteikšanās: Semināram lūdzam pieteikties līdz 2018.gada 11.jūnijam (vietu skaits ierobežots). Latvijas Augstskolu sporta savienības biedriem un starptautiskās studentu sporta kustības dalībniekiem seminārs ir bez maksas. Citiem interesentiem dalības maksa 30,00 EUR. 

Pieteikties semināram iespējams zvanot telefoniski, 29365036, vai rakstot uz e-pastu  studentusports@lspa.lv. Piesakoties jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un personas kods.  

Sīkāka informācija www.studentusports.lv

 

Tel.- 29365036
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece
E-pasts: 
studentusports@lspa.lv

« Atpakaļ