Jaunumi

2018.05.14 13:50

VOLEJBOLA LAUKUMOS NOSKAIDROTAS ŠĪ GADA SPĒCĪGĀKĀS AUGSTSKOLAS

Jelgavas pilsētas LLU Sporta bāzēs (Tērvetes ielā 91b un Raiņa ielā 1) 2018.gada 12. un 13.maijā tika organizētas Latvijas 28.Universiādes sacensības volejbolā vīriešiem un sievietēm. Sacensībām tika pieteiktas septiņas sieviešu un sešas vīriešu komandas.  Spēcīgākā vīriešu komanda šogad nāk no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), bet spēcīgākā sieviešu komanda no Rīgas Stradiņa universitātes (RSU). 

Turnīra kopvērtējuma rezultāti:

VĪRIEŠI

1.vieta - RTU (A.R.Sāvalds, G.Landsmanis, J.Muižnieks, M.Lancmanis, A.Avdejevs, V.Visockis, A.Nazarovs, E.Glāznieks, D.Agriņš, V.Tolmačovs, P.Lanka, K.Šepte,  treneris: R.Vilde);

2.vieta - DU (D.Žolnerovičs, E.Baltacis, S.Nikolajevs, M.Sergejevs, R.Bondarenko, M.Sverdlovs, E.Gurevičs-Garkuls, A.Livmans, D.Petrovs, treneris: A.Kovaļevskis);

3.vieta - LSPA (R.Liniņš, J.Dīķis, Ģ.Vicinskis, A.Dolženko, J.Janišonis, R.Ozols, R.Mizāns, E.Saulītis, A.Zelčs, D.Gailītis, A.Krūms, treneris: V.Lapiņš);

4.vieta - LLU (R.Dabiņš, E.Jusis, A.Dandens, K.Krauze, S.Arājums, K.Balodis,  S.Kozlovs, E.Āboms, D.Osmanis, N.Vingris, trenere: M.Cīrule);

5.vieta - LU (A.Karašovs, J.Kosnarevičs, R.Otto, S.Turlajs, K.Lapiņs, R.Jablonskis, K.Sīpols, R.Fridrihsons, trenere: K.Tene);

6.vieta - RSU (T.J.Eglītis, T.T.Zauerhagens, Ž.Mackēvičs, B.Beeboom, M.Brīze, R.Kudiņš, K.Ķezberis, S.Samahvalovs, J.Treijs-Gigulis, T.M.Smilga, B.I.Sedlenieks, A.Soboļevs,  treneris: V.Grimailovs).

 

SIEVIETES

1.vieta - RSU-1 (M.Strazdiņa, A.E.Pastare, R.Treija, M.Urbāne, V.Hyttinen, K.Jegorova, A.Pētersone, K.Krama, A.Melne, J.Moskaļenko, trenere: I.Minusa);

2.vieta - LU (G.Vedļa, V.Brailko, O.Kudrova, L.Liniņa, L.Adeleviča, A.Igale, E.Dolotova,  K.Rozenberga, D.Žukauska, S.Bože, V.Zimeta, trenere: K.Tene);

3.vieta - LSPA (V.Zatjuļepina, J.Morozova, A.Luščika, A.Balcere, A.Buša, A.Magalotti, S.Stepanova, G.Sedoja, M.Nipane, I.Liepiņlauska, trenere: D.Krepša);

4.vieta - LLU (J.Bērziņa, K.Dzierkale, A.Vanaga, L.Strupa, E.Spalva, E.Prokofjeva, D.Pelša, M.Medne, K.Mierkalne, S.Ose, E.Rudzīte, trenere: M.Cīrule);

5.vieta - DU (K.Žuka, L.Vilcāne, I.Aļehina, T.Hrapāne, D.Tarasenko, I.Vesna, E.Morozova, I.Rubile, treneris: A.Kovaļevskis);

6.vieta - RSU-2/ (A.Teivāne, V.Raubiško, K.Mūrniece, N.Nahimova, T.Žeņiļenko, K.Lenca, E.Gredzena, E.Lapiņa, K.Kerimova, L.Daškevica, M.Katinska, A.Podziņa, trenere: I.Minusa).

7.vieta - RTU (A.Švarca, S.Āboliņa, L.Enkure, M.Kurašova, Ē.Hudjakova, J.Orlova, D.Jakovļeva, L.Vaišļa, G.Z.Miķelsone, trenere: S.Cepurīte). 

 

Sīkāk rezultātus sievietēm skatīt ŠEIT
Sīkāk rezultātus vīriešiem skatīt ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
Sacensību galvenais tiesnesis A.Cīrulis

« Atpakaļ