Jaunumi

2018.05.08 16:55

DUBULTUZVARU “STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMĀ 2018” SVIN LSPA STUDENTI

Šo sestdienu un svētdien, no 5. - 6.maijam, norisinājās  STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMS 2018. Par katru basketbola bumbu laukumā cīnījās kā sieviešu, tā arī vīriešu komandas. Abās grupās uzvaras svinēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komandas.

Vīriešu grupā turnīrā sacentās 4 augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), LSPA, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) un Banku augstskola (BA). Diemžēl pirmajā dienā no turnīra tika diskvalificēta BA, kas uz turnīru neieradās. Visās cīņās nepārspēta palika LSPA komanda, kas ar rezultātu 73:69 vinnēja RSU komandu un ar 81:72 RTU komandu. Savā starpā otrās vietas ieguvēju noskaidroja RSU un RTU komandas. Šajā duelī pārāka bija RSU komanda, kas pārspēja RTU par 9 punktiem (76:67) un izcīnīja sudraba medaļas. Bronzas medaļas kaklā kāra RTU vīriešu komanda. Turnīrs vīriešiem norisinājās no 5. - 6.maijam "Meža skolas" basketbola zāle (Brīvības gatve 384 a).

Sieviešu grupā medaļas savā starpā sadalīja 3 augstskolu komandas: RTU, RSU un LSPA. Turnīrs norisinājās 6.maijā - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zālē (Brīvības gatvē 333). Vietu sadalījums ir identisks vīriešu grupas sadalījumam. Turnīrā nepārspētas bija LSPA meitenes, kas pārliecinoši uzvarēja RTU komandu (88:38) un sīvā cīņā RSU komandu (94:83). Sudraba medaļas izcīnīja RSU meitenes un bronzas medaļas RTU meitenes.

Sacensību rezultāti pieejami ŠEIT

Bildes no sieviešu turnīra pieejamas ŠEIT

Bildes no vīriešu turnīra pieejamas ŠEIT

Organizatori atdzīst, ka ir pārsteigti par zemo komandu skaitu turnīrā, tādēļ tika pieņemts lēmums  Latvijas 29.Universiādē basketbola turnīru organizēt septembrī, ļaujot augstskolu komandām pārbaudīt savus spēlētājus un iesildīties pirms sev nozīmīgiem turnīriem un līgām.

“Studentu basketbola trakumu 2018” organizēja biedrība “Studentu basketbola līga” sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību.