Jaunumi

2018.04.30 20:47

LATVIJAS ČEMPIONI STUDENTU BASKETBOLĀ TIKS NOSKAIDROTI 6.MAIJĀ

Jau šo sestdienu un svētdien, no 5. - 6.maijam, norisināsies vienas no gaidītākajām un aktīvākajām sacensībām studentu sportā - STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMS. Par katru basketbola bumbu laukumā cīnīsies kā sieviešu, tā arī vīriešu komandas.

Vīriešu grupā turnīrā sacentīsies 4 augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) un Banku augstskola (BA). Turnīrs vīriešiem norisināsies no 5. - 6.maijam "Meža skolas" basketbola zāle (Brīvības gatve 384 a).

Sieviešu grupā medaļas savā starpā sadalīs 3 augstskolu komandas: RTU, RSU un LSPA. Turnīrs norisināsies 6.maijā - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zālē (Brīvības gatvē 333).

Daļai komandu šis turnīrs būs kā sagatavošanās un pārbaudes turnīrs pirms gaidāmajām SELL Studentu spēlēm, kas šogad norisināsies no 18. - 20. maijam Igaunijas studentu pilsētā Tartu.

Sacensību programma un spēļu kalendārs pieejams ŠEIT

“Studentu basketbola trakumu 2018” organizē biedrība “Studentu basketbola līga” sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (turpmāk LASS).

Nāc un atbalsti savu augstskolu!

« Atpakaļ