Jaunumi

2018.04.20 11:53

EUSA PĀRSTĀVJI IZSAKA ATZINĪBU LASS PAR PĒDĒJO GADU AKTĪVO DARBĪBU

Latvijas Augstskolu sporta savienības (LASS) prezidente Agita Ābele un izpilddirektore Kristīne Karašniece no 12. - 15.aprīlim pārstāvēja Latviju Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) asamblejā. Asambleja šogad norisinājās Spānijas galvaspilsētā Madridē.

Asamblejas pirmā diena tika veltīta semināram, kurā Eiropas valstu studentu sporta pārstāvji tika iepazīstināti ar tuvākajām Eiropas Universitāšu spēlēm, Eiropas studentu čempionātiem un citiem studentu sporta pasākumiem. Otrajā dienā EUSA pārstāvji prezentēja gada atskaites un organizēja FISU un EUSA diskusiju sesiju, kurā tiek iezīmētas nākotnes sadarbības vadlīnijas.

Asambleja tika noslēgta ar svinīgām vakariņām, kuru laikā Latvijas pārstāvji saņēma uzslavu par Latvijas pieaugošo aktivitāti un studentu dalību EUSA organizētajos pasākumos. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, Latvijas aktivitāte ir palielinājusies pat vairāk, kā divas reizes. LASS izsaka pateicību Latvijas augstskolām un sporta klubiem, kas ir galvenie atbalstītāji studentu dalībai EUSA organizētajos pasākumos.

Informāciju sagatavoja:
LASS Izpilddirektore Kristīne Karašniece, studentusports@lspa.lv

« Atpakaļ