Jaunumi

2018.03.29 10:54

STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMS 2018

Latvijas 28.Universiādes ietvaros no 4. - 6.maijam norisināsies vienas no apmeklētākajām, gaidītākajām un aktīvākajām sacensībām studentu sportā – STUDENTU BASKETBOLA TRAKUMS. Sacensības norisināsies gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Daļai komandu šis turnīrs būs kā sagatavošanās un pārbaudes turnīrs pirms gaidāmajām SELL Studentu spēlēm, kas šogad norisināsies no 18. - 20. maijam Igaunijas studentu pilsētā Tartu.

Studentu Basketbola trakuma spēles šogad norisināsies Rīgā -  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zālēs (Brīvības gatvē 333) un Rīgas Sanatorijas internāta pamatskolas jeb Meža skolas zālē (Brīvības gatvē 384a).

Sacensību apakšgrupu turnīrs kungiem noritēs no 4. - 5. maijam, bet finālsacensības noritēs 6. maijā. Sacensības dāmām norisināsies no 4.- 6.maijam.

Pieteikšanās Studentu Basketbola trakumam ir jāveic divos etapos. Pirmajā etapā līdz 2018.gada 10.aprīlim ir jāaizpilda augstskolas pieteikums (Pieteikums Nr.1), bet otrajā etapā, līdz 2018.gada 25.aprīlim ir jāsniedz individuālais komandas spēlētāju pieteikums (Pieteikums Nr.2).

Pieteikumus sacensībām jānosūta Studentu Basketbola Trakuma 2018 organizatorei un SBL izpilddirektorei Dacei Rimbeniecei (e-pasts: dace.rimbeniece@gmail.com)

Sacensību nolikums pieejams ŠEIT

Kontaktpersonas saistībā ar Latvijas Latvijas 28.Universiādi basketbolā:

« Atpakaļ