Jaunumi

2018.03.13 11:02

STUDENTU DISKU GOLFA FESTIVĀLS

Biedrība "Latvijas Disku golfa klubs" ielūdz visu augstskolu studentus pievienoties vēl nebijušam pasākumam Latvijā. Šī gada 12.maijā, Rīgā – Uzvaras parkā,  norisināsies STUDENTU DISKU GOLFA FESTIVĀLS, kurš pulcēs studentus no visas Latvijas. Pasākums norisināsies no plkst. 10:00 - 21:00 un dalība pasākuma ir bez maksas. 

Pasākuma mērķis ir pievērst jauniešus veselīgai atpūtai pie dabas, dot iespēju jauniešiem kopā labi pavadīt laiku, iepazīties ar jaunu sporta veidu un gūt jaunus piedzīvojumus. 

Vairāk par šo pasākumu iespējams uzzināt ŠEIT

Marta izskaņā plānots individuāli iepazīstināt Studentu parlamentus ar šo sporta veidu un pastāstīt vairāk par pasākumu. Mēs ļoti priecāsimies, ja pievienosies šim pasākumam pārstāvot savu augstskolu.

Festivāla organizatori ir gatavi doties pie studentiem un iepazīstināt ikvienu interesentu ar šo pasākumu klātienē, tādēļ augstskolu studentu parlamenti un pašpārvaldes tiek aicinātas līdz šī gada 25.martam uzrakstīt pieteikumu ar vēlamo tikšanās datumu uz e-pastu uz diskugolfs@gmail.com. 

Pasākumu organizē biedrība "Latvijas Disku golfa klubs" sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību un citiem sadarbības partneriem.

Informāciju sagatavoja: 
biedrība "Latvijas Disku golfa klubs" 

« Atpakaļ