Jaunumi

2017.09.26 11:15

TIEK DOTS STARTS LATVIJAS 28.UNIVERSIĀDES SEZONAI

Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS), sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP), Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām, šogad organizēs jau Latvijas Universiādes 28. sezonu.

Visa studiju gada laikā Latvijas augstskolu studentiem būs iespēja startēt un pārstāvēt savu augstskolu 26 dažādos sporta veidos un jau tradicionāli sacensties kā par individuālām uzvarām, tā arī par stiprākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausu.

Šogad LASS sadarbībā ar sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām rīkos 15 Universiādes sacensības: pludmales volejbolā, regbijā, florbolā, peldēšanā, spiešanā guļus, galda tenisā, slēpošanā, badmintonā, svarbumbu celšanā, telpu futbolā, futbolā 7:7, basketbolā, frisbijā, volejbolā, vieglatlētikā. Savukārt Latvijas studentu čempionāti tiks organizēti 11 sporta veidos - šahā, taekvondo, spēka trīscīņā, svarcelšanā, boksā, džudo, kikboksā, brīvajā cīņā, zolē, orientēšanās sportā un estētiskajā vingrošanā.

Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas sportiskāko augstskolu studentus visas sezonas garumā!

ES STUDĒJU! ES SPORTOJU! ES UZVARU!

Sīkāka informācija, sacensību nolikumi un sacensību kalendārs pieejams šeit: www.studentusports.lv

Uzzini jaunumus pirmais un seko līdzi arī LASS facebook.com lapai: https://www.facebook.com/LatvianUniversitySportFederation?ref=hl  

Informāciju sagatavoja:
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece, studentusports@lspa.lv

« Atpakaļ