Jaunumi

2017.08.27 18:31

TRĪSSOĻLĒCĒJA MĀRA GRĪVA 29.PASAULES VASARAS UNIVERSIĀDĒ IZCĪNA BRONZAS MEDAĻU

27.augustā, 29.Pasaules Vasaras Universiādē norisinājās fināla sacensības trīssoļlēkšanā. Bronzas medaļu šajā disciplīnā izcīna Ventspils augstskolas studente Māra Grīva (13,58 m).

Māra fināla sacensībām ar rezultātu 12,83 m kvalificējās kā 11 fināliste. Fināla dienā Taipejas stadionā pirms trīssoļlēkšanas fināla sacensībām plosījās lietus un pērkona negaiss. Stadions bija pielijis, tomēr sacensības sākās laikā un arī atsākoties lietum netika pārtrauktas. Labākais - bronzas lēciens Mārai izdevās otrajā mēģinājumā, aizlecot 13,58 m. Tas ir arī Māras šīs sezonas labākais rezultāts. Līdz piektajam mēģinājumam Māra atradās otrajā vietā. Piektajā lēcienā mūsu trīssoļlēcēju tikai par 1 cm apsteidza Ķīnas sportiste Fu Luna, kas izcīnīja 2.vietu. Pirmo vietu ar rezultātu 13,91 m izcīnīja Vācijas sportiste Neele Eckharde.

Māra atzīst, ka lielas atbalsts šajā Universiādē ir bijusi ģimene, jo Universiādē šķēpmešanā startēja arī māsa Gundega Grīva un brālis Jānis Svens Grīva, savukārt tribīnēs noderīgus padomus sniedza treneris, tētis Māris Grīva. 

Informāciju sagatavoja:
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece
Foto: Sandra Škutāne

Māra Grīva uz goda pjedestāla
Māras sagaidīšana atlētu ciematā
Ģimenes atbalsts

 

« Atpakaļ