Jaunumi

2017.08.20 19:32

DŽUDISTS VADIMS LANDO PAR SAVU PIRMO STARTU 29.PASAULES VASARAS UNIVERSIĀDĒ

20.augustā, 29.Pasaules Vasaras Universiādē sacensības norisinājās mūsu džudistam Vadimam Lando. Mūsu atlēts startēja svara kategorijā līdz 100 kg un starp 37 dalībniekiem izcīnīja 9.vietu. Atlēts ir arī viens no pieredzes bagātākājiem sportistiem Latvijas delegācijā - sportistam šī ir jau 3 Universiāde. 

Sportists par savu cīņu: “Pirmā cīņa bija ar Itālijas sportistu - vairākkārtējo Eiropas un Pasaules kausu medaļnieku Vinčenzo D'Arko. Pretinieku biju izpētījis, kas man deva iespēju izvairīties no pretinieka paņēmieniem. Cīņas vidū ar metienu pāri galvai dabūju atzīmi vaza-ari, kuru visu atlikušo cīņas laiku mēģināju "noturēt", kas atņēma daudz spēku”.

Otrā cīņa norisinājās pret Azerbaidžānieti, Eiropas jauniešu čempionāta divkārtējo čempionu, un jauniešu pasaules čempionāta vicečempionu Zelimu Kotsoevu. Cīņas sākumā guļus cīņā, mēģināju visu pabeigt ar žņaugšanas paņēmienu, bet diemžēl tiesnesis apstādināja cīņu, kas man neļāva turpināt žņaugt. Pēc kāda brīža, Azerbaidžānas sportists pēc metiena noturēja mani līdz atzīmei Ippon, kas ļāva viņam turpināt cīņas un ieņemt pirmo vietu.

Trešā cīņa bija pret vācieti Galandi Filippu, cīņas sākumā nometu viņu ar metienu pāri gurnam uz atzīmi vaza-ari, turpinājām cīnīties, bet 50sekundes līdz cīņas beigām nokritu uz visu muguru, ar ko arī cīņa beidzās. Vācietis turpināja cīnīties un dabūja 3.vietu”.

 

« Atpakaļ