Jaunumi

2017.05.16 14:19

Jelgavā medaļas sadalījuši volejbolisti

Jelgavas pilsētas LLU Sporta bāzēs (Tērvetes ielā 91b un Raiņa ielā 1) 2017.gada 13. un 14.maijā tika organizētas XXVII Latvijas Universiādes sacensības volejbolā vīriešiem un sievietēm. Sacensībām tika pieteiktas septiņas komandas un visas arī startēja gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Abās konkurencēs, komandas aizvadīja grupu spēles pēc, kurām 4 stiprākās kvalificējās finālsacensībām. Dāmu konkurencē cīņu par medaļām, pēc grupu turnīra, turpināja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Universitāte (LU), Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU) un Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU). Pusfinālos tikās RSU 1 komanda pret LU, bet otrajā pusfinālā cīnijās LSPA pret RTU komandas. Pēc 5 setu cīņas, finālam kvalificējās LU komanda, taču LSPA ar pretiniecēm tika galā 4 setos. Vairāk kā 4 seti nebija nepieciešami arī finālcīņā, kur pārākas izrādījās LSPA meitenes. Vietu sadalījums dāmu konkurencē – 1.vieta LSPA, 2.vieta LU, 3.vieta RTU, 4.vieta RSU-1.

Vīru konkurencē finālsacensībām kvalificējās LSPA, RTU, Daugavpils Universitātes (DU) un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU) komandas. Pusfinālos tikās LSPA un LLU komandas, kā arī RTU un DU komandas. Par zelta medaļām cīņu turpināja RTU un LSPA komandas, kur pārāka 3 setu cīņā izrādījās RTU augstskola.
Ar visiem sacensību rezultātiem un komandu sastāviem iespējams iepazīties šeit.

Informāciju sagatavoja
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students Harijs Ortveins, harijs.ortveins@lspa.lv

« Atpakaļ