Jaunumi

2017.05.01 12:49

LATVIJAS XXVII UNIVERSIĀDE FRISBIJĀ - RTU PUIŠI ATGŪST ČEMPIONU TRONI UN LSPA MEITENES PIRMO REIZI IZCĪNA ZELTU

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā (29.04.), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) stadionā, par Latvijas XXVII Universiādes čempioniem vīriešu konkurencē kļuva Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), kas finālā pārliecinoši pārspēja LSPA (12:2). Trešo vietu ieguva Rīgas Stradiņu universiāde. Sieviešu divīzijā par čempionēm kļuva LSPA, otrā vieta RTU, bet bronzu ieguva Latvijas Universitāte (LU).

Spēles garu vīriešu divīzijā ieguva ceturtās vietas ieguvēji Daugavpils Universitāte, bet sievietēm LU komanda. Par vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīts RTU līderis Igors Minovs un LU spēlētāja Kristīne Dūdiņa.

Vīriešu divīzijā komandas aizvadīja savstarpējās apļa spēles, kurās tika noskaidrotas divas līderu komandas – RTU un LSPA, kas dienas noslēgumā cīnījās par čempionu titulu, bet trešo un ceturto vietu ieguvējas sacentās par goda pjedestāla zemāko pakāpienu.

Sieviešu konkurencē visas komandas aizvadīja divas savstarpējā apļa spēles. Lai noskaidrotu uzvarētāju, tika ņemtas vērā otrā apļa spēles, pēc kurām tika noteikts vietu sadalījums.

Sīkāk rezultātus skatīt ŠEIT

Kopš 2011.gada RTU vīriešu komanda uzvarējusi visas Universiādes izņemot pērn, kad viņus pārspēja LU, bet jau šogad RTU atguva savu čempionu troni. Sieviešu divīzijā LSPA šogad kļuva par čempionēm pirmo reizi Latvijas frisbija Universiādes vēsturē.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas XXVII Universiādes frisbijā galvenā organizatore – Helēna Dreimane

« Atpakaļ