Jaunumi

2017.04.28 20:58

LATVIJAS XXVII UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS MINIFUTBOLĀ DUBULTUZVARU SVIN LSPA STUDENTI

23.-24.04. RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a, norisinājās Latvijas XXVII Universiādes sacensībās minifutbolā (7:7 formātā). Sacensības vīriešiem norisinājās 23.aprīlī, savukārt sievietēm dienu vēlāk - 24.aprīlī. Vīriešu konkurencē spēkiem mērojās 12 komandas, sievietēm 4 komandas.

Sieviešu konkurencē ar uzvarām pār visām komandām, pirmo vietu izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes. Otro vietu izcīnīja Rīgas Stradiņu universitātes (RSU) komanda, bet trešo vietu - Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentes. Jāuzteic LSPA komanda ar labo aizsardzību un labo vārtsardzes darbību, jo visu turnīra laiku tā arī nevienai komandai neizdevās uzlauzt LSPA vārtus. Par turnīra labāko spēlētāju apbalvoja Olgu Ševcovu (LSPA), labākās vārtu guvējas balvu saņēma LSPA spēlētāja Anastastija Ročāne (5 gūti vārti), par labāko vārtsardzi atzina LLU spēlētāju Diānu Golubevu un par labāko menedžeri/treneri tika atzīta RSU pārstāve Marit Gjerde.

Vīriešu konkurencē spēles norisinājās pēc grupu principa, komandas tika sadalītas 4 grupās un katra komanda izspēlēja savstarpējās spēles. Pēc grupu spēlēm, astoņas labākās komandas turpināja cīņu par finālu. 1.vietu turnīrā izcīnīja LSPA komanda, 2.vietu RSU komanda, bet trešajā vietā ierindojās Ventspils augstskola (VeA).

Par Futbola 7:7 Universiādes labāko vārtsargu tika atzīts Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas (RTA) students Alens Kolvars, par labāko spēlētāju atzina Vsevoldu Čamkinu (RSU), par labāko labāko vārtu guvēju atzina LSPA spēlētāju Jurģi Zumbergu (7 gūti vārti) un par labāko menedžeri/treneri atzina Ventspils augstskolas (VeA) pārstāvi Sergeju Zikovu.

Sīkākus spēļu rezultātus skatīt ŠEIT

Foto atskats no vīriešu turnīra pieejams ŠEIT un no sieviešu turnīra  ŠEIT

Turnīru rīkoja Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA), Latvijas Futbola federāciju (LFF), Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un Latvijas Augstskolu Sporta Savienību (LASS).

1.vietas ieguvēji - LSPA vīriešu komanda

« Atpakaļ