Jaunumi

2017.02.16 13:33

Latvijas XXVII Universiādē dalību sākušas Telpu futbola komandas

Sākoties Februārim, Latvijas XXVII Universiādes ietvaros cīņu par godalgotām vietām sākušas vīriešu telpu futbola komandas. Spēlēm norisinoties vairākās Latvijas pilsētās vīriešu komandas (5vs5 formātā) aizvadīs pa vienai spēlei ar katru komandu no savas grupas, lai cīnītos par iespēju spēlēt finālā, kurš norisināsies Rīgā – Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b. Šogad savu dalību Universiādē apstiprinājušas 9 vīru komandas.

Starp šī gada 9 vīru komandām redzēsim -  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Universitāte (LU), Transporta un sakaru institūts (TSI), Ventspils Augstskola (VeA) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU), Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola (RISEBA) un Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA). Šogad starp komandām neredzēsim ilggadējo dalībnieci Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), kā arī pagājušā gada dalībnieci Daugavpils universitāti (DU), tomēr dalībnieku pulku papildinājusi Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola (RISEBA).

Komandas izlozētas divās grupās, kur A grupā ielozētas – LU, LSPA, VeA, ISMA un TSI augstskolas, bet B grupā – LLU RSU, RTA un RISEBA augstskolas. Spēles norisināsies no 06.02. – 18.03. un sākoties Februāra beidzamajai nedēļai, komandas jau tiksies ceturtdaļfinālā, lai līdz 18.03. noskaidrotu, kuras būs XXVII Universiādes finālistes.  Finālu savām acīm varēs vērot, 19.03. Elektrum Olimpiskajā centrā un sīkāka informācija par norises laikiem un vietu vēl sekos.

       Telpu futbola sacensības organizē Latvijas Augstskolu Sporta Savienību (LASS) un Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolu (ISMA). Izcīnītie augstskolu punkti iekļūs kopējā Universiādes punktu skaitā.

 

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students Harijs Ortveins, harijs.ortveins@lspa.lv

« Atpakaļ