Jaunumi

2017.01.29 21:20

Noslēgušās Latvijas studentu atklātās ziemas meistarsacīkstes vieglatlētikā

Piektdien un sestdien (27.01. - 28.01.2017) , Rīgas Sporta manēžā risinājās tradicionālās Latvijas studentu ziemas meistarsacīkstes vieglatlētikā.  Sacensībās piedalījās vairāk kā divi simti sportisti – studenti no 13 Latvijas augstskolām un 14 vadošajiem Latvijas un Rīgas vieglatlētikas klubiem. Pavisam tika sadalīti desmit medaļu komplekti sieviešu un vīriešu konkurencē. Visvairāk, 11 godalgas izcīnīja Rīgas tehniskās Universitātes (RTU) sportisti, 8 Latvijas Universitātes (LU) studenti, 6 Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), 4 Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU), 2 Ventspils augstskolas (VeA). Pa viena godalgai izcīnīja Turības, Daugavpils Universitātes (DU), Latvijas kultūras akadēmijas (LKA) un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) studenti.

Sacensībās tika sasniegti vairāki atzīstami rezultāti. Vispirms jāizceļ Elvijs Misāns, kurš uzvarēja tāllēkšana ar rezultātu 7,92m un trīssoļlēkšanā ar teicamu personisko rezultātu 16,60m. Intriģējošas sacīkstes izvērtās trīssoļlēkšanā sievietēm, kur līderes mainījās ik pēc mēģinājuma, katrs lēciens bija sezonas labākais rezultāts, finālā par uzvarētāju kļuva Māra Grīva 13,23m, otrā Santa Matule 13,19m un trešā Madara Apine 12,50m.

Vēl atzīstamus sniegumus demonstrēja:   lodes grūšanā Linda Ozola – 14,23 m, 1000 m skrējienā Alberts Blajs – 2:31,81.  Paula Sprudzāne pirmo reizi skrēja pieaugušo barjeras un jau pirmajā startā sasniedza ne vien personisko rekordu, bet arī Latvijā labāko rezultātu - 8,72 sek. Paula bija ātra arī 60 m sprintā – zaudējot tikai Sindijai Bukšai (7,52 sek.) – 7,63 sek.

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar biedrību „Latvijas Universitātes sports”  (LU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas sporta klubu (LSPA), Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Rezultātus skatīt ŠEIT

Foto atskats pieejams ŠEIT

Foto: Sandra Škutāne

« Atpakaļ