Jaunumi

2011.02.01 13:07

Izsludināts sporta projektu konkurss

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) pirmo reizi izsludinājis projektu konkursu par finansiālu atbalstu Rīgai nozīmīgu sporta projektu un sporta sacensību organizēšanai. Konkursā aicinātas piedalīties Sporta likumā minētās sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt organizāciju īstenotās sporta aktivitātes un sacensības Rīgā, tādējādi sekmējot sporta attīstību pilsētā un veicinot galvaspilsētas labāko sportistu izaugsmi, kā arī iedzīvotāju iesaistīšanos fiziskās aktivitātēs un lietderīgā brīvā laika pavadīšanā.

Finansējums tiks piešķirts sporta aktivitātēm un sacensībām, tajā skaitā, starptautiska un vietēja līmeņa sacensību, tautas sporta pasākumu organizēšanai, fizisko aktivitāšu īstenošanai bērniem un jauniešiem arī no sociālā riska grupām, kā arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. Vienām sporta sacensībām vai pasākumam var  piešķirt finansējums līdz 20 000 latu. Konkursa dalībniekiem pieteikumi jāiesniedz līdz 14. februāra plkst. 17.00 Izglītības, kultūras un sporta departamentā (Kr. Valdemāra ielā 5) Klientu apkalpošanas centrā.

Nolikums pieejams šeit.

Informācija sagatavota balstoties uz jaunietim.lv pieejamās informācijas.

« Atpakaļ