Jaunumi

2010.11.29 11:38

Badmintonā dāmu konkurencē uzvar LLU, vīru - RTU

Pagājušo sestdien Jelgavā norisinājās Latvijas XXI Universiāde Badmintonā. Sieviešu konkurencē kopvērtējumā zelta medaļu izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības univeritātes studentes, II vietu ieguva -  RTU, badmintoniste no LSPA ierindojās III vietā un Banku augstskolas ieguva IV vietu.

Vīriešiem pārāki bija sportisti no Rīgas Tehniskās universitātes, otro vietu ieguva LLU, III vieta - Banku augstskolas dalībniekiem.

Sievietēm individuāli pirmo vietu izcīnīja Aļesja Hanakovska, otrajā vietā ierindojās Ieva Žavnere no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bet III - vietu izcīnīja RTU badmintoniste Līva Deksne. Kopumā piedalījās astoņas badmintonistes no dažādām Latvijas augstskolām. Vīriešiem individuālajās sacensībās arī piedalījās 8 dalībnieki, nepārspēts palika mājinieks Elvis Pētersons. II - vietu izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes badmintonists Jānis Mētra, trešais - Artūrs Zaicevs Banku Augstskola.

Dubultspēlēs sievietēm I vietu izcīnīja LLU pārstāves - Elīna Dzalbe un Ieva Žavnere, otrās palika Lāsma Rutmane un Līva Deksne no Rīgas Tehniskās universitātes. Vīriešu konkurencē I vietu izcīnīja Jānis Mētra un Kristaps Pilveris no RTU. II un III vietu ieguva Jelgavnieki - attiecīgi Elvis Pētersons, Raivo Bobrovs un Raivis Reinfelds un Niks Šauva.

« Atpakaļ