Jaunumi

2017.12.12 14:58

LATVIJAS 28.UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS PELDĒŠANĀ UZVARAS IZCĪNA RSU UN LSPA

Šajā nogalē Jelgavā, LLU Sporta nama peldbaseinā (Raiņa ielā 1), divu dienu garumā, piektdien (08.12.)  un sestdien (09.12.), norisinājās Latvijas 28.Universiādes peldēšanas sacensības. Sieviešu konkurencē piedalījās 7 augstskolas, starp kurām uzvaru izcīnīja RSU studentes, savukārt vīriešu konkurencē piedalījās 8 augstskolas, kur čempiona godu izcīnīja LSPA peldētāji.

Pirmajā sacensību dienā sportisti startēja sekojošās disciplīnās: 50 m brīvais stils, 50 m brass, 100 m tauriņstils, 100 m uz muguras, 100 m komplekss un 4 x 50 m br/st stafete. Sacensību otrajā dienā: 50 m tauriņstils, 50 m uz muguras, 100 m br/st, 100 m brass un 4 x 50 m komb. stafete.

Kopvērtējumā sieviešu konkurencē, uz augstākā goda pjedestāla kāpa studentes no Rīgas Stradiņa universitātes (RSU). 2.vietu izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentes, savukārt pagājušā gada Universiādes čempiones no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), izcīnīja 3.vietu.